Hliníková okna Aluprof MB-70

NA MÍRU

  • tříkomorová konstrukce profilu,
  • konstrukční hloubka profilů: 70 mm (rám), 79 mm (křídlo),
  • součinitel Uf dosahuje v závislosti na použitých profilech a příslušenství hodnoty od 1,5 do 2,39 W/m2K, 
  • speciální těsnění z dvousložkového kaučuku.

Více informací

Více informací

Systém umožňuje použít zasklení s tloušťkou od 21 do 57 mm v okenních křídlech a od 12 do 48 mm ve fixních oknech a dveřních křídlech. Toto široké rozpětí tloušťky zasklení zaručuje možnost používat všechny standardní i nestandardní skla.

V systému jsou použity profilované tepelně izolační vložky ve tvaru písmene omega se šířkou 34 (okna) a 24 (dveře) mm z polyamidu vyztuženého skelným vláknem. Tento tvar tepelně izolačních vložek zvyšuje pevnost profilů ve srovnání s plochými vložkami a usnadňuje odvodnění profilů, a tím zajišťuje odpovídající tepelnou izolaci za každých povětrnostních podmínek. Tepelně izolační vložky jsou navíc utěsněny v místě kontaktu profilu a vložky a mají výčnělky, které rozdělují komoru mezi vnitřními a vnějšími hliníkovými profily na tři části.

Těsnost je zajištěna díky použití speciálního těsnění z dvousložkového syntetického kaučuku EPDM: litého a porézního, který zaručuje dlouhodobou životnost a velmi dobrou tepelnou izolaci. MB-70 je první systém, ve kterém byl k výrobě centrálního těsnění použit tento druh materiálu.

Povrch profilů hliníkových oken může být povrchově upraven práškovým lakováním nebo eloxováním.

4 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: