Venkovní rolety podomítkové Aluprof Zobrazit větší

Venkovní rolety podomítkové Aluprof SP

NA MÍRU

  • snížení nákladů na vytápění v zimě,
  • ochrana interiéru proti nadměrnému přehřívání,
  • vynikající dekorační prvek budovy,
  • možnost použití v každém objektu.
  • dostupnost barev závisí na typu profilu.
  • V podomítkovém systému nabízíme také verzi se sítí proti hmyzu, která během teplých dní umožňuje uživateli účinnou ochranu proti hmyzu při zachování přísunu světla a čerstvého vzduchu zvenčí.

Více informací

Více informací

Systém pod omítku SP

Podomítkový systém SP je určen k použití v novostavbách. Umožňuje použití optimálních řešení architektům a projektantům. Použití systému v již stávajících objektech předpokládá provedení nutných změn překladu. Roletová skříňka je po provedení fasády neviditelná a zbývající díly tj. revizní kryt a lišty mohou být barevně sladěny s barvou oken. Prvky systému SP nezasahují do konstrukce okna, dveří a překladu a tím pádem nenarušují energetickou rovnováhu stavby. V tomto systému se rolety vyrábějí pouze ve verzi navíjené předokenní rolety.

Skříňka rolety zabudovaná pod existující překlad plus systém Moskito SP, to jsou systémy pro novostavby. Předokenní rolety systému SP jsou součástí fasády budovy. Čelo skříňky je podkladem pro libovolný materiál (např. omítka, kabřinec), čímž se skříňka stává nepostřehnutelným prvkem fasády. Moderní provedení skříňky SP dovoluje provádět servisní a údržbové práce rolet bez narušení soukromí obyvatelů. Systém SP zajišťuje dokonalou tepelnou a akustickou izolaci, protože dodatečné uzavření otvoru nezasahuje do konstrukce překladu, okna a dveří a tím pádem nenarušuje jejich izolační vlastnosti.

Systém SP je možné využít při rekonstrukci – výměně oken. Pružnost použití tohoto systému dodatečně podtrhuje fakt, že předokenní rolety SP jsou nabízeny v mnoha barevných odstínech.

V systému SP nabízíme rovněž protihmyzové sítě, které poskytují uživateli skutečnou ochranu před hmyzem a zachovávají přístup světla a čerstvého vzduchu do místností.


Roletové profily

Profily PAU 37, PA 37 a PA 39

Patří k nejpopulárnějším profilům. O úspěšnosti této skupiny hovoří fakt, že rolety z nich vyrobené chrání okna v tisících domech na území celé Evropy. Profily PAU 37, PA 37 a PA 39 jsou úspěšné z důvodu jejich štíhlosti a malé výšce. Díky tomu se profily dokonale navíjejí, zvláště PAU 37 a vejdou se do skříněk malých rozměrů.

Profily : PA 40 a PA 45

Jsou určeny k použití v okenních roletách, ve dveřních otvorech a v nevelkých vitrínách. Profil\y jsou vyšší a hrubší jak předešlé, ale zato stabilnější. Současně dobré průměry navíjení dovolují umístit tyto rolety v nevelkých skříňkách.

Profil : PE 41

Patří do skupiny vytlačovaných profilů (extrudovaných), je doporučen klientům upřednostňujícím bezpečnost. Je velmi odolný proti mechanickému poškození. Roleta vyrobená z profilu PE 41 splňuje požadavky – třída odolnosti proti vloupání 2 – dle ENV 1627 1999. (certifikát shody číslo 053/03).

Profily : PA 52 a PA 53

Pro okenní rolety velkých šířek, dveřní otvory a vitríny. Solidní konstrukce zaručuje velkou tuhost profilů při zachování pěkného vzhledu. Speciální pozornost zasluhuje profil PA 52 z důvodu dokonalých parametrů navíjení, což dovoluje použít skříňky nevelkých rozměrů.


3 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: