Venkovní rolety naokenní Aluprof SKN

NA MÍRU

  • snížení nákladů na vytápění v zimě,
  • ochrana interiéru proti nadměrnému přehřívání,
  • vynikající dekorační prvek budovy,
  • možnost použití v každém objektu.
  • dostupnost barev závisí na typu profilu.
  • nabízíme také verzi se sítí proti hmyzu, která během teplých dní umožňuje uživateli účinnou ochranu proti hmyzu při zachování přísunu světla a čerstvého vzduchu zvenčí.

Více informací

Více informací

Rolety naokenního systému jsou určeny pro novostavby i rekonstruované domy. Díky bohaté škále barev představují vynikající dekorační prvek, který lze přizpůsobit vzhledu budovy. Čelo kazety tvoří zároveň podklad pro libovolný dokončovací materiál a po překrytí je kazeta ve fasádě neviditelná. Promyšlená konstrukce rolet a vhodně zvolené materiály představují účinnou ochranu před nezvanými hosty.

Vnitřní zateplení kazety skvěle izoluje tepelně a umožňuje významně snížit náklady na vytápění v zimě, v létě naopak významně snižují přehřívání místností. Systém Moskito, který funguje nezávisle na roletě, dodatečně chrání interiér domu proti hmyzu a zároveň zajišťuje dostatečný přísun světla a vzduchu.


Roletové profily

Profily PAU 37, PA 37 a PA 39

Patří k nejpopulárnějším profilům. O úspěšnosti této skupiny hovoří fakt, že rolety z nich vyrobené chrání okna v tisících domech na území celé Evropy. Profily PAU 37, PA 37 a PA 39 jsou úspěšné z důvodu jejich štíhlosti a malé výšce. Díky tomu se profily dokonale navíjejí, zvláště PAU 37 a vejdou se do skříněk malých rozměrů.

Profily : PA 40 a PA 45

Jsou určeny k použití v okenních roletách, ve dveřních otvorech a v nevelkých vitrínách. Profil\y jsou vyšší a hrubší jak předešlé, ale zato stabilnější. Současně dobré průměry navíjení dovolují umístit tyto rolety v nevelkých skříňkách.

Profil : PE 41

Patří do skupiny vytlačovaných profilů (extrudovaných), je doporučen klientům upřednostňujícím bezpečnost. Je velmi odolný proti mechanickému poškození. Roleta vyrobená z profilu PE 41 splňuje požadavky – třída odolnosti proti vloupání 2 – dle ENV 1627 1999. (certifikát shody číslo 053/03).

Profily : PA 52 a PA 53

Pro okenní rolety velkých šířek, dveřní otvory a vitríny. Solidní konstrukce zaručuje velkou tuhost profilů při zachování pěkného vzhledu. Speciální pozornost zasluhuje profil PA 52 z důvodu dokonalých parametrů navíjení, což dovoluje použít skříňky nevelkých rozměrů.


3 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: